##COUNTRY##

At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz
Dołącz do sieci MBE

MBE Worldwide - podsumowanie roku 2020

Mediolan, Włochy (30 czerwca 2021 r.)

 

MBE Worldwide ("MBE") jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych w zakresie wysyłki, mikrologistyki dla sektora e-commerce, druku i marketingu zarówno dla MŚP, jak i klientów indywidualnych, działającym na całym świecie pod siedmioma markami: Mail Boxes Etc., AlphaGraphics, PostNet, Spedingo.com, Print Speak, PACK & SEND i Multicopy.

 

MBE zamknęło rok 2020 z ponad 2 800 Centrami Usługowymi w 53 krajach i 879 milionami euro (1 004 milionami dolarów)* sprzedaży w całym systemie. Ponadto, otwarto ponad 100 nowych Centrów na całym świecie i podpisano dwie nowe umowy na Licencje Master (ML) w celu rozwoju marki Mail Boxes Etc. na nowych terytoriach: Belgii i Arabii Saudyjskiej.

 

 

 

"Pomimo pandemii Covid-19, która silnie wpłynęła na życie ludzi i biznes, rok 2020 był dla nas pomyślny", mówi Paolo Fiorelli, Prezes MBE & CEO. "Zarówno nasi lokalni partnerzy franczyzowi, jak i nasze zespoły korporacyjne wykazały się niesamowitym poziomem odporności. Byliśmy w stanie zmaksymalizować możliwości w segmencie przesyłek i logistyki, co pomogło zrekompensować powolne ożywienie w branży drukarskiej.  Ponadto, udało nam się sfinalizować dwa przejęcia - PACK & SEND i Multicopy - które pomogą nam zwiększyć naszą pozycję konkurencyjną i możliwości obsługi klientów na całym świecie."

 

"Świat zjednoczył się i zmierzył się z wyzwaniami minionego roku i mamy nadzieję, że teraz obserwujemy stopniowy powrót do nowej normalności we wszystkich krajach, w których jesteśmy obeceni." - dodaje Fiorelli.

 

Dodatkowo, pierwsze miesiące 2021 roku potwierdzają tendencje wzrostowe, których doświadczyliśmy w ostatnim kwartale 2020 roku. Wyniki te świadczą o wartości spersonalizowanych, wysokiej jakości rozwiązań oferowanych przez Sieć MBE, zarówno w zakresie operacji logistycznych dla rynku e-commerce, jak i w zakresie zapewniania wsparcia marketingowego, którego potrzebują firmy, gdy zbliżamy się do fazy ponownego uruchomienia po pandemii.

 

Obecność Grupy MBE w handlu detalicznym daje sieci wyjątkową możliwość funkcjonowania jako dostawca usług dla firm - głównie małych i średnich, ale także większych organizacji - oraz dla konsumentów, szczególnie w sytuacjach, gdy najbardziej ceni się dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i osobiste relacje. Klienci doceniają wygodę i efektywność w zlecaniu usług biznesowych naszym zespołom, których celami sąd niezawodność, jakość i satysfakcja. MBE świadczy swoje usługi z taką samą starannością i dumą, z jaką klienci świadczą je swoim własnym klientom, dzięki dobrze zorganizowanym procesom, najnowocześniejszej technologii i innowacyjnym zespołom.

 

Dzięki podejściu #PeoplePossible, globalna sieć MBE nieustannie pracuje nad znalezieniem nowych, dopasowanych do potrzeb, zaawansowanych technologicznie, napędzanych przez ludzi rozwiązań dla codziennych wyzwań klientów.

 

*Liczby obejmują zarówno dane dotyczące sieci PACK & SEND, jak i Multicopy pro-forma oraz SWS (obie akwizycje zostały zakończone w marcu 2021 r.).

 

MBE Poland Sp. z o.o. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl
Mail Boxes Etc./Punkty obsługi MBE są prowadzone na własny rachunek i ryzyko przez niezależnych operatorów - franczyzobiorców, którzy działają na mocy umowy franczyzowej pod marką MBE. Za pośrednictwem swojej sieci franczyzobiorców, Mail Boxes Etc. świadczy usługi dla firm i osób prywatnych. Logistyka i usługi kurierskie stanowią główny przedmiot działaności MBE - które MBE realizuje na rzecz franczyzobiorców poprzez umowy zawarte z głównymi krajowymi i międzynarodowymi firmami kurierskimi - wraz innymi usługami graficznymi i poligraficznymi - realizowanymi bezpośrednio lub na podstawie umów zawartych z dużymi firmami drukarskimi. Usługi promocji dla biznesu i klientów indywidualnych świadczone są w ramach działalności gospodarczej sieci partnerów każdego z franczyzobiorców MBE, poprzez Punkt obsługi lub poza nim ("farming"). Każdy partner franczyzowy jest umownie zobowiązany do wykonywania wspomnianych usług. Mail Boxes Etc. i MBE stanowią zarejestrowane znaki towarowe używane za wyłączną zgodą MBE Wordwide S.p.A (wszelkie prawa do znaków towarowych są zastrzeżone). Usługi oferowane przez poszczególne punkty obsługi MBE mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Materiały dostępne na tej stronie internetowej, zawarte tutaj informacje oraz wszelkie inne odpowiednie powiązane dane, nie podlegają w żaden sposób kopiowaniu, rozpowszechnianiu, modyfikowaniu, odtwarzaniu, powielaniu, pobieraniu lub udostępnianiu podmiotom trzecim, bez uprzedniej zgody wyrażonej w formie pisemnej. Nie odpowiadamy za nieuprawnione użycie lub wykorzystanie materiałów udostępnionych na tej stronie internetowej, jak również informacji lub danych tutaj zawartych .